Pousada Canto Da Praia
Οι πελάτες του ξενοδοχείου Pousada Canto Da Praia São Pedro da Aldeia μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους κοντά.
Paroquia de Sao Pedro απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτόν τον ξενώνα και Casa dos Azulejos είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Base Aerea Naval απέχει επίσης περίπου 7 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο.
Το Pousada Canto Da Praia προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι και γκαρνταρόμπα, εξοπλισμό σιδερώματος, σίδερο και σιδερώστρα και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Εξοπλισμένα με παράθυρα με ηχομόνωση, τα δωμάτια διαθέτουν επίσης μίνι μπαρ-ψυγείο.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάμπο Φρίο25 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Νεροχύτης στο δωμάτιο
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάμπο Φρίο βρίσκεται σε απόσταση 25 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia ξεκινούν από 94$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Canto Da Praia μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικογενειακό δωμάτιο, Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Τετράκλινο δωμάτιο.